O podróżach dalekich i bliskich
piątek, 05 marca 2010
Stary blog, nowy blog

Jak już pewnie zauważyliście, zniknęłam z blogosfery na pewien czas. Mogłabym się wymawiać brakiem czasu, co do pewnego stopnia jest prawdą, ale wiadomo, jak ktoś chce znaleźć na coś czas, to go znajdzie. Prawda jest taka, że od pewnego czasu nie mam serca do tego bloga, czuję jakieś "zmęczenie materiału".

Niniejszym dziękuję Wam wszystkim, którzy towarzyszyliście mi na mojej bloxowej ścieżce przez ładnych parę lat. Dziękuję za wszystkie komentarze, za podtrzymywanie na duchu, rady, plotki, ciekawe dyskusje. Bez Was nie byłoby tego bloga.

Jeżeli będziecie mieli ochotę, zapraszam na mój nowy blog, pt. Dla Fri. Chcę żeby miał on inny charakter niż Daleko stąd. Czuję, że szczerego zwierzania się w necie z osobistych problemów dla mnie już starczyło. Już nie mam na to ochoty.

Dla Fri, jak sama nazwa wskazuje, będzie blogiem o Fri, czyli o małej osóbce, która zajmuje 90% mojego czasu. Będzie kroniką jej postępów, skrótowymi sprawozdaniami z naszej wspólnej codzienności. Z tego wynika oczywiście, że "target" mi się dość zawęzi. Nowy blog adresowany będzie przede wszystkim do rodziny i przyjaciół, ludzi, którym zależy na Fri i którzy ciekawi są jej życia. Zapraszam również jak najserdeczniej Was wszystkich, naszych internetowych przyjaciół, o ile nie znudzi Was monotematyczność:).

Na razie wybaczcie beznadziejną grafikę, dopiero obczajam wordpressa. Nie ukrywam, że jednym z powodów do przenosin była też chęć zmiany platformy. Tym niemniej dziękuję bloxowi z całego serca za goszczenie mnie tutaj tak długo. Fajnie było:). Szkoda kończyć. Ale tak się toczy życie, jedno się kończy, drugie zaczyna. Do napisania!

16:58, la_polaquita
Link Komentarze (10) »
O autorze
AlternaTickers - Cool, free Web tickers